Magiczna opowieść świąteczna

 

Zapraszamy! 
12 grudnia 2017, godz. 17:00
bilety: 10 zł

Spektakl "Magiczna opowieść świąteczna" to utrzymane w
zimowo-świątecznym nastroju niezwykłe widowisko dla dzieci oparte o niesamowite sztuki magiczne! Pobudza wyobraźnię i angażuje wszystkich widzów do wspólnej podróży przez świat magii i iluzji. Dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniu, czarując razem z iluzjonistą na scenie. Każdy może poczuć w sobie małego czarodzieja i wyczarować prawdziwe Święta! 
Podczas spektaklu pojawią się niesamowite magiczne
przedmioty, z których zostaną wyczarowane prawdziwe cuda. Latający stoliczek, dowcipne króliki, ultra-nowoczesne lasery, a może
nawet...śnieg. To wszystko stworzy niezwykły nastrój podczas
spektaklu, a magiczne sztuczki, wykonane przy akompaniamencie pięknejmuzyki, pozostaną na długo w pamięci wszystkich dzieci. Razem z iluzjonistą wyczarują magię Świąt!

Spektakl przygotowany został przez iluzjonistę Tomasza Jusza z
Gdańska. Tomasz to dwukrotny uczestnik programu Mam Talent! Za każdym razem oczarowywał Jury, otrzymując 3 X TAK! To niezwykłe doświadczenie sprawiło, że z jeszcze większą pasją i entuzjazmem dzieli się z widzami w całej Polsce radością płynącą ze swoich pokazów. Setki występów w kraju i za granicą zaowocowało ponad 12-letnim doświadczeniem scenicznym tego artysty. Jego spektakle wyróżnia doskonały kontakt z publicznością oraz niezwykle oryginalne magiczne efekty, które sprawiają, że każdy zaczyna wierzyć w magię!

Kalendarz Wydarzeń

Przyjaciele

Newsletter