Scena małego widza - Awanturka z leśnego podwórka

Pełne humoru przygody trójki przyjaciół – zajączka, gąski i jeżyka, którzy odkrywają, co w życiu jest najważniejsze, to kolejna propozycja teatralna dla najmłodszych widzów na naszej scenie. Zapraszamy 17.02.2017 o godz. 17.00. Bilety: 10 zł.

Uroczy zajączek, ufny jeżyk i łakoma gąska potrzebują pomocy. Na ich leśnym podwórku grasuje bowiem przebiegły lisek. Podczas przedstawienia teatralnego bohaterowie wraz z małymi widzami postarają się znaleźć sposób na tego łobuza.

Spektakl „Awanturka z leśnego podwórka” to pełna przygód i humoru bajka. Dzieciom z pewnością spodobają się nie tylko leśni bohaterowie, lecz także barwna sceneria. Wspólnie z zajączkiem, jeżykiem oraz gąską mali widzowie przeżyją niezapomnianą przygodę. Dowiedzą się także, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu, a zgoda pozwala przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. 

Bajka rozgrywa się w planie aktora z lalką. Dramaturgia spektaklu opiera się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów.

„Awanturka z leśnego podwórka”, Teatr Bajlandia

17.02.2017, piątek, godz. 17.00, 

Czas trwania ok. 50 minut

Spektakl dla dzieci w wieku 3-9 lat

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Przyjaciele

Newsletter

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych