Atramentowa Celińska wreszcie na naszej scenie

"Atramentowa" Stanisława Celińska wreszcie wystąpi na naszej scenie. Wypełni ją muzyką poezji i zadumy. Koncert 11 lutego, o godz. 18.00 w sali widowiskowej. Stanisława Celińska wystąpi z zespołem 8 muzyków pod kierownictwem Macieja Muraszki.

Czy w dzisiejszym świecie, jest czas na zatrzymanie się i zadumę? Czy jest czas na muzykę i piosenki, przy których trzeba pomyśleć, nad ich sensem i treścią przekazu? Na te pytania odpowiedzą sobie państwo sami po wysłuchaniu koncertu Stanisławy Celińskiej " Atramentowa". 

Stanisława Celińska zabiera nas w cudowny świat piosenki autorskiej przyprawionej wspaniałą muzyką zespołu pod kierownictwem Macieja Muraszko. Dwie godziny spędzone na tym koncercie są niczym "turnus rehabilitacyjny" przepisany przez lekarza na "skołatane" nasze ludzkie nerwy.

Cudowny głos Stanisławy Celińskiej i wspaniałe brzmienie muzyki stworzonej specjalnie dla niej przez Macieja Muraszko przenosi nas jakby w inny wymiar, gdzie zapomina się o smutku, troskach, krzywdach, a jednocześnie każe nam zastanowić się nad naszym życiem, by przeżyć je jeszcze wspanialej.

Bilety w cenie 60 zł dostępne:

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Paradoks. Kontakt: 796 244 548, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Przyjaciele

Newsletter

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych