Akademia multimedialna

Akademia Multimedialna to nowa pracownia ŻOK-u. Jest to przestrzeń integrująca wiele gatunków sztuki, takich jak muzyka, słowo, video, fotografia, dźwięk. Celem tej integracji jest tworzenie artystycznych utworów audiowizualnych. 

Grupa zajmować się więc będzie wszystkim elementami, które wchodzą w skład takiego dzieła czyli: scenariuszem, obsadą, scenografią, muzyką, udźwiękowieniem, światłem, projekcjami video, pracą z aktorem itd.

Akademia jest otwarta dla wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, otwarta też na członków innych sekcji specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach.

Jej głównym celem jest integrowanie różnych talentów, by stworzyć wspólne dzieło. Uczestnicy będą się także uczyć oglądając wielkie dzieła filmu, opery i teatru. Co ok. sześć tygodni planowane są spotkania integrujące poświęcone innym kulturom, włoskiej, hiszpańskiej, kubańskiej i innym.

Prowadzenie:

Krzysztof Kowalski - operator (Dekalog 89+, "Czarny czwartek", "Naznaczeni krajobrazem"), fotograf ("Układ zamknięty", fotosy), scenarzysta i reżyser filmowy ("Czarna skrzynka"), współpracuje przy filmach fabularnych, dokumentalnych, produkcjach edukacyjnych i reklamowych. Nowodworzanin zakochany w Żuławach. Reżyserował spektakl "Pierwszy. 65 lat w trzech aktach" oraz film dokumentalny "Pierwszy", które powstały z okazji jubileuszu Żuławskiego Ośrodka Kultury.

Tomasz Stroynowski - kompozytor, pianista, multiinstrumentalista. Pedagog totalny - charyzmatyczny nauczyciel śpiewu i niestrudzony popularyzator muzyki.

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Przyjaciele

Newsletter

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych